„Everything happens for a reason...”

Novinky A 1/1

počet článků: 34, stránky: << 1 2 3 4 5 6 >>

Krátce z tréninku

zapsano 04.07.2010 , aktualizace 07.07.2010

Po zdravotních problémech Vanity (kopyto), které ji na měsíc vyřadili, se klisna vrátila do tréninku.

Will Be Able má před sebou brzký debut (11.7.2010 v Benešově na 2000m, jezdec Josef Sovka), bohužel ztížený tím, že v práci neměl sparing partnera a většinu tréninku absolvoval sám. Debut je pro něho především prací a do dostihu půjde bez jakýchkoliv ambic na nějaké umístění. Debut je to rovněž pro dostihovou stáj Goldway. 

 

 

 

 

 

      

Vanilka březí po Mill Pond ( FR)

zapsano 01.05.2010

Vanilka byla zjištěná březí po hřebci Mill Pond a vrátila se z Napajedel domů. Doufáme, že březost proběhne bez problémů a můžeme se těšit na malého Mill Ponda.

Spolu s Vanilkou byla k hřebci Look Honey odvezena i Věrná a za pomoc i krásně strávené, filmové :-)  odpoledne děkujeme Lence s Mírou, Pavle a v neposlední řadě hřebčínu Napajedla.

 

     

 

 Vanilka, foto: hřebčín Napajedla ( K. Hájková, R. Nevěřilová )

Práce - hipodrom Most

zapsano 01.05.2010

V polovině dubna absolvovali naši tříletí první zkušební práci na tréninkové dráze mosteckého hipodromu.  Díky naší věrné dokumentaristce Pavle Staňkové přinášíme z tohoto slunečno - dešťovo - kroupového odpoledne pár obrázků.

     

     

   

foto: Pavla Staňková

 

 

 

 

Věrná (IRE) k Look Honey (IRE)

zapsano 02.04.2010 , aktualizace 03.04.2010

A bylo rozhodnuto již i o letošním partnerovi pro naši nejdůležitější plnokrevnou chovnou klisnu Věrnou.

Bude jím někdejší napajedelská jednička a momentální navrátilec z Itálie, hřebec Look Honey (IRE) ( Middle Prospect ).

Otec úspěšného Funny Valentine ( 1. Velká Jarná cena, 2. Cena trojročných žrebcov), Samara Morgan ( 3. Cena zimní královny,4. DOMEC St. Leger, Cena hřebčína Napajedla), Yankee Doodle ( 5. Gerschův memoriál), Puntarenas ( 1. Zlatá spona tříletých), Vinnah ( 3. Cena zimní královny) dal též řadu spolehlivých a zajímavých skokanů, uplatňujících se poředevším na italských drahách.  V našich stájích stojí již 3-letá dcera hřebce Look Honey, klisna Vanita a i s ní jsme velmi spokojeni.

Verunka bude připuštěna v rámci "italsko- české spolupráce" . Díky za možnost této cesty patří Mírovi.

Look Honey (IRE)

      

foto: Hřebčín Napajedla ( Eva Holubcová, Eva Kopečná )

Vanilka do Napajedel

zapsano 02.04.2010 , aktualizace 03.04.2010

Naše chovní klisna Dallas Vanilla Icebar se minulý týden přesunula do hřebčína Napajedla, kde bude připuštěna hřebcem Mill Pond (FR) ( Mill Reef).

Mill Pond je jedním z nejúspěšnějších otců steeplových koní momentálně působících v našem chovu. Je otcem koní jako: Vernius ( šampion dvouletých hřebců 1997, plemeník), Chamill ( vítěz: Zlatý pohár, Pardubické derby, St. Leger, Velká dubnová, Velká cena českého turfu, Velká májová atd..), Kedon ( 1. Závěrečná STCH ČASCH, 3. a 4. Velká Pardubická České pojišťovny), Sord ( velká cena města pardubic, jarní cena Petržalky), Varcas ( Cena Vltavy), Polar Pond ( 2. Cena ČASCH), Vinnyfy ( 5. Zlatá spona tříletých).

Po připuštění se Vanilka vrátí plnit své chovné povinnosti do rodných stájí.

Mill Pond (FR)

   

foto: Hřebčín Napajedla ( Šárka Votavová, Romana Nevěřilová )

 

Práce leden 2010

zapsano 23.02.2010

Na počátku nového roku přinášíme pár obrázků ze zasněžené práce našich dvou, papírově čerstvě tříletých svěřenců, klisny Vanity a valáška Will Be Able.  Za focení děkujeme Pavle Staňkové a za pravidelnou spolupráci Lence Blažkové.

Další fotografie na stránkách obou svěřenců.

     

   

   

   

 

 


stránky: << 1 2 3 4 5 6 >>
Stránky pro Vás připravuje Eva Zuzjaková
a tvoří Vladimír Smitka, Lynt services
Goldway.cz