„Everything happens for a reason...”

Novinky A 1/1

počet článků: 34, stránky: 1 2 3 4 5 6 >>

Věrná potvrzená březí po Four Star General

zapsano 04.04.2013

Včera dorazila z hřebčína Maksa Stud výborná zpráva, že naše chovná klisna Věrná je po první říji potvrzená březí po hřebci Four Star General. Za výbornou práci moc díky Šárce a Michalovi a držíme palce :)

 

 

Věrná v Maksa Stud

zapsano 29.03.2013

V sobotu 6. března se naše chovná klisna Věrná přestěhovala na déledobou chovnou dovolenou do hřebčína Maksa Stud, kde byla následně připuštěná hřebcem Four Star General. Snad se všechno podaří a Verunka bude mít příští rok své třetí plnokrevné hříbě.

Verunka se mimo jiné tímto přesunem setkala po 13ti letech se svou matkou Widamou, sestrou Vltavou a bratrem Wademecem.

Za výbornou a obětavou péči moc děkujeme Šárce Votavové a Michalu Maksovi. Ať se Vám daří!

foto: Šárka Votavová  ( Věrná a Four Star General )

 

Willy Honey ve Velké Chuchli

zapsano 24.11.2012

10.11 2012 jsme našeho odchovance, ročního hřebečka Willy Honey převezli  do Velké Chuchle k trenérce MVDr Barboře Schillové.  Zatím je Willy se svým pastevním kožichem a břichem tak trochu ošklivé kačátko ale věříme, že se z něj brzy vyklube pěkný koník. Zatím se chová velmi slušně, pracuje na kolotoči a poznavá život dostihového koně.

foto: B. Schillová

Willy Honey na Soudném potoce

zapsano 12.04.2012

Na začátku dubna odcestoval náš 10.ti měsíční hřebeček Willy Honey na Ranč u Soudného potoka, kde si bude užívat bezstarostné mládí a pastevní sezónu ve stádě tamních hřebečků. Tím Willík rozšířil řady našich koní dočasně pobývajících ve výborné péči Oliny Beránkové a Jirky Steinbacha, kterým tímto velmi děkujeme.

Willík těsně před odjezdem

Vanita v military tréninku

zapsano 12.04.2012

Vzhledem ke zranění, které si naše klisna Vanita způsobila na začátku června 2011 na zkušebním skoku v Mostě a díky které mu přišla o  celou loňskou sezónu  jsme se po jejím doléčení rozhodli klisnu již nezařazovat zpět do dostihového tréninku ale využít její výborný skokový potenciál a vyjímečný charakter jinak.   Během zimy klisna odešla do tréninku k naší velmi dobré kamarádce Lucii Zitkové, kde se společně s Lucčinou nadějí Santánou bude připravovat na military.

Lucky a jejího umění a vědění si velmi vážíme a jsme rádi, že se Mařenky ujala. Všem třem holkám budeme v sezóně 2012 moc držet palce.

Foto z prvních krůčku drezůrní přípravy pár dní po Mařenčině stěhování. Drezura je samozřejmě pro dosud pouze dostihově připravovanou Mařenku úplné novum.

       

Yes Bubba zpět v lotu Eduarda Kotába

zapsano 10.03.2012 , aktualizace 18.03.2012

Yes Bubba na konci února odjela zpět do své domovské stáje ve Velké Chuchli k trenéru Kotábovi, kde se zapojila opět do tréninku a během úvodu dostihové sezóny, by se měla představit v některém z dostihů určených sprinterům.


stránky: 1 2 3 4 5 6 >>
Stránky pro Vás připravuje Eva Zuzjaková
a tvoří Vladimír Smitka, Lynt services
Goldway.cz