„Everything happens for a reason...”

Novinky appa

počet článků: 25, stránky: << 1 2 3 4 5 >>

Drest To Impress otcem evropské Reserve Champion klisny

zapsano 25.09.2009

Hřebec Drest To Impress se ve svých téměř 20ti letech konečně dočkal prvního potomka startujícího na evropské úrovni a ostudu mu skutečně neudělal.

Lépe řečeno neudělala, a to 5ti letá klisna Pink Jane ( Drest To Impress x Eve´s Luck) v majetku rodiny Hortových. Klisna startovala velmi úspěšně již na české Appaloosa Show, kde získala 1. místo ve své třídě Aged Mares Open a následně se stala i Grand Champion mare 2008 ( nejlepší klisna show).

27.-28.08 se majitelé s klisnou zúčastnili Mistrovství Rakouska a přivezli si tato umístění:

Int. Austrian Champion Youth Mares All Ages

Reserve Int. Austrian Champion Aged Mares Open

Hunter in Hand Mares All ages, 3./4. místo.

Další starty absolvovala klisna hned následující týden 02.-05.10 08 v německém Aachenu na Mistrovství Evropy a přivezla si dva velmi cenné tituly:

Reserve European Champion Aged Mares a

Reserve European Champion Youth Mares All Ages

Letošní výsledky klisny Ping Jane jsou velkým úspěchem jak pro její majitelé, tak pro nás a vzhledem k tomu,že se jedná o vůbec prvního potomka hřebce Drest To Impress narozeného v ČR, který dostal možnost porovnat se s evropskou konkurencí, je tento výsledek více než slibný.

Chtěla bych tímto poděkovat slečně Magdaleně Hortové k úspěchům, jež s klisnou dosáhla a zároveň poděkovat za "věrnost" a úspěšnou prezentaci hned několika hříbat po hřebci Drest To Impress, jichž je majitelkou. Také děkuji za spolupráci a poskytnuté fotografie a držím palce do dalších sezón.

   

Dallas Vanilla Icebar na Slovensku

zapsano 05.11.2008 , aktualizace 25.09.2009

Jedna z našich chovných klisen, 5ti letá paintka Vanilka poprvé opustila své "rodné stádo" a 15.11 se přesunula k našim východním sousedům.

Na KT Ranchi ve slovenské Trnavě bude po několik nadcházejících sezón působit v chovu a sportu pod bedlivým dohledem 5ky:) Vanilce i jejích adoptivním majitelům držíme palce a přejeme ,ať jsou věci tak, jak mají být.

foto: Drahomíra Tattermuschová

Simple Doc O Lena šampion roku v Hunter in hand

zapsano 20.10.2008 , aktualizace 25.09.2009

Čtyřletý hřebec Simply Doc O Lena získal na výročním večírku českého Appaloosa Horse Clubu ocenění za nejlépe hodnoceného hřebce startujícího v disciplíně Hunter In Hand v sezóně 2008.

foto: Pavla Staňková

zapsano 09.10.2008 , aktualizace 25.09.2009

První letošní hříbata po Drest To Impress

zapsano 22.06.2008

Dorazili nám první fotky letošních hříbátek po našem hřebci Drest To Impress.

Úplně první letos narozený byl po dlouhé době hřebeček-hnědáček a následovaly dvě klisničky,hnědky s posněženými záděmi. Všechna hříbata jsou z plnokrevných matek. Šťastným majitelům velká gratulace! A díky za fotografie.

Vanilka má hřebečka

zapsano 04.06.2008 , aktualizace 06.07.2009

Ve 3:15 ráno se chovné klisně Dallas Vanilla Icebar narodil krásný a zdravý buckskin hřebeček po QH hřebci Colonel Golden Bar ( Colonel Good Times).Oba jsou v pořádku a vzhledem k tomu,že se letos jedná o jediný přírůstek v naší stáji, je hřebeček patřičně opečovávaný a délá mu to evidentně dobře:)


stránky: << 1 2 3 4 5 >>
Stránky pro Vás připravuje Eva Zuzjaková
a tvoří Vladimír Smitka, Lynt services
Goldway.cz