„Everything happens for a reason...”

Novinky appa

počet článků: 25, stránky: << 1 2 3 4 5 >>

Malá Suza v novém domově

zapsano 01.04.2011 , aktualizace 16.04.2011

Klisnička narozená vloni ze spojení Drest To Impress x Superstar Doc našla své nové majitele poměrně záhy a hned po odstavu se stěhovala do svého nového domova na rokycansku.

Máme velkou radost, že jsou majitelé se svým přírůstkem spokojeni a podle pravidelně doručovaných fotografií je i malá Suzinka, která dostala jméno GW SUSY IMPRESSION šťastná.

Držíme palce, aby spokojenost všem vydržela co nejdéle.

Poslední fotografie před odvozem zde:

   

foto: Pavla Staňková

Suzinka má malou Suzinku

zapsano 16.05.2010

10.05 2010 v 6:30 ráno se naší chovné klisně Superstar Doc ( Ima Docs Clark  x Gum Em Dry) narodilo první hříbátko.

Je to krásná, zdravá a sebevědomá rezavá klisnička s hvězdičkou, která velmi nápadně připomíná svou 3/4-ní o čtyři roky starší sestru Nitu ( GW Impressive Nita ). Otcem kobylky je samozřejmě Drest To Impress, který tím rozšířil své obdivuhodné statistiky produkce od  doby, co je v našem majetku - z téměř 30ti hříbat dal pouhé 2 hřebečky a zbytek klisniček :)

"malá Suzinka" má mottled skin i bílé bělmo, takže bude ve zbarvení následovat své rodiče, jen si na to musíme chvilku počkat.

Kobylka nám udělala velkou radost a přejeme jí bezstarostné mládí.

     

Pro zajímavost přidávám fotku klisni GW Impressive Nita ( Drest To Impress - Miss Tercy Docs Bar, Ima Docs Clark )  v den jejího narození. Genetika je kouzelná:)

Dcery po Drest To Impress

zapsano 01.05.2010

Od kamarádů Lucie a Petra z Vodňan jsme obdrželi čerstvé fotky jejich dvou 2letých  klisen  z plnokrevných matek po našem Artexovi. Obě klisny vypadají výborně a  jejich majitelé jsou velmi spokojeni i s jejich charakterem.

Jedna z klisen je na prodej, více informací naleznete v sekci "Na prodej"

Lucko, Petře, děkujeme a ať se daří!

 

   

     

foto: Věrka Marková

2010 První letošní hříbě po Drest To Impress

zapsano 21.04.2010

V pátek 9.4 2010 se našemu kamarádovi Kubovi Černému narodilo první letošní hřbátko po Drest To Impress. Je to  pro změnu kobylka, jak je Artexovým dobrým zvykem:) . Krásná, zdravá hnědka s bílími puntíky na zádi se narodila  21 leté (!) plnokrevné Gele. Klisna i hříbě jsou v naprostém pořádku a výborné kondici.

Šťastnému majiteli i hrdé matce gratulujeme.

   

Věrka Marková na návštěvě

zapsano 25.09.2009

Na konci léta nás opět navštívila naše věrná fotografka a kamarádka Věrka Marková. Strávili jsme příjemné dopoledne u nás a odpoledne na Soudném potoce a myslím, že naše, tedy Věrky snažení stálo za to.
Fotografie budou v nejbližší době v galeriích.
Moc děkujeme.

     

     
 

Artexovi je 20 let

zapsano 25.09.2009

8. března 2009 oslaví Drest To Impress 20 let a jsem moc ráda,že mohu říct v plné síle a zdraví a doufám, že i v dobré náladě. Chtěla bych tímto poděkovat osazenstvu Ranče u Soudného potoka, všem těm, kteří se největší měrou zasloužili o to, že i dnes, ve dvaceti letech, je Artexovi dobře a veselo. Také nás při této příležitosti přijela navštívit Věrka Marková a nafotila spoustu krásných zimních fotek,moc děkujeme.

Chtěla bych Artexovi popřát ještě mnoho spokojených a pohodových let a věřím,že nejsem sama.

   

foto: Věrka Marková, www.veramarkova.com


stránky: << 1 2 3 4 5 >>
Stránky pro Vás připravuje Eva Zuzjaková
a tvoří Vladimír Smitka, Lynt services
Goldway.cz