„Everything happens for a reason...”

Hříbata po Drest To Impress

zapsano 16.05.2010

Hřebec 531 Drest To Impress je jedním z nejprověřenějších plemeníků našeho chovu a má také největší množství registrovaných potomků a dnes již i velmi dlouhý zástup vnoučat a pravnoučat.

Jeho nejvýraznější, charakteristické znaky najdete spolehlivě i ve třetí generaci hříbat a i nadále budou jistě velmi patrné . Jeho stopa je v našem chovu již definitivně a nesmazatelně otištěna.

Hříbatům předává výborný a velmi příjemný charakter, typické "impressivovské" osvalení, nádhernou a velmi typickou hlavu, výborný zdravotní stav ( hřebec je i dnes, ve svých 21 letech naprosto zdravý, jezdecky využívaný a má vynikající plodnost ). A neposlední řadě atraktivní zbarvení, které předává zejména s jednobarevnými klisnami.

 

Drest To Impress je záruka kvality a vyhledávaných charakteristik plemene.

Za zmínku stojí i poměř v pohlaví hříbat. Za posledních 5 let, kdy hřebec působí v našem chovu má z téměř 30ti narozených hříbat pouhé 2 hřebečky a 2 nebarevná hříbata ( 1 hřebeček a 1 klisnička). Ostatní jsou barevné klisny.

 

Fotogalerie potomstva:

( za možnost zveřejnění fotografií alespoň částky hřebcových hříbat  děkujeme jejich majitelům a také Ranči u Soudného potoka). Galerie budou průběžně doplňovány.

Hříbata z appaloosa klisen:

Strawberry Impress (z:  C Strawberry Sundi )  Strawberry Impress  Strawberry Flower ( z: C Strawberry Sundi )  Strawberry´s Honey ( z: C Strawberrysundi )

Go To Dream ( z: Dazzle Me Moore )  Go To Legend ( z: Dazzle Me Moore)  CF Bonnie Go RSP ( z: Red Sand Bonnie )  Legend Dream Dazzler

Baronesse To Impress ( z: Red Sand Bonnie)  RSP Drest To Champ ( z: Dazzle Me Moore)  Red To Impress ( z: Red Sand Bonnie)  Red To Impress  MS Drest Moore ( z: Dazzle Me Moore )

Baronesse To Impress  Vanessa To Impress  Pink Jane  GW Impressive Lena T ( z: Miss Tercy Docs Bar )

 

Hříbata z A1/1 klisen:

 

Naria To Impress ( z : Narcissa )  Norman To Impress ( z : Narcissa )  Valentinka ( z: Václavka )  Monterrey

Super Impressive Tern ( z : Katroute )  Sams Impressive Star ( Z: Epopey)  Missouri To Impress  Misstres To Impress ( z: Mikela )

Pepsicola Bubble ( z: Pessy )  Pepsi Shot Spot ( z: Zlatá Šipka )  Dressed In Style ( z: Mariola )  Norman To Impress ( z: Naria)  Misstres To Impress ( z: Mikela )

Stránky pro Vás připravuje Eva Zuzjaková
a tvoří Vladimír Smitka, Lynt services
Goldway.cz